Górnik Wałbrzych przegrał 0:2 wyjazdowe spotkanie z BKS-em Stalą Bielsko-Biała.

Górnik Wałbrzych przegrał 0:2 wyjazdowe spotkanie z BKS-em Stalą Bielsko-Biała. Był to mecz drugiej kolejki piłkarskiej III ligi.

Górnik Wałbrzych przegrał 0:2 wyjazdowe spotkanie z BKS-em Stalą Bielsko-Biała. Był to mecz drugiej kolejki piłkarskiej III ligi. Niestety okazuje się, że po reformie rozgrywek wałbrzyszanom ciężko będzie na tym szczeblu skutecznie walczyć o punkty. Zwłaszcza zespoły z Górnego Śląska, które znalazły się w naszej grupie, są bowiem naprawdę mocne.
W pierwszej kolejce wałbrzyszanie zremisowali co prawda na wyjeździe 2:2 z beniaminkiem, Falubazem Zielona Góra, ale wygląda na to, że zespół z Zielonej Góry jest po prostu słaby. W drugiej serii spotkań został rozbity w Bielsku-Białej przez tamtejszy Rekord aż 0:4. A Górnik, osłabiony odejściem w przerwie pomiędzy sezonami kilku zawodników, był wyraźnie słabszy od BKS-u Stali. Pierwszą bramkę stracił w 37 minucie po golu Seweryna Caputy, wynik ustalił natomiast w 56. minucie Maciej Felsch. Wałbrzyszanom niewiele pomógł powrót Bartosza Tyktora, który miał odejść z drużyny, ale zdecydował się na dalszą grę w Górniku. W składzie zabrakło natomiast kontuzjowanego Grzegorza Michalaka.

Stal Bielsko-Biała – Górnik Wałbrzych 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Caputa (37), 2:0 Felsch (56)
Górnik: Jaroszewski, D. Michalak, Tyktor, Tobiasz (46 Woźniak), Surmaj, Morawski, Rytko, Krzymiński (81 Brzeziński), Gawlik, Pierzga (62 Sobiesierski), Migalski (89 Młodziński).

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0