Górnik Wałbrzych - SKK Siedlce 82:73

PG
W Wałbrzychu w meczu I ligi koszykarzy Górnik pokonał beniaminka SKK Siedlce 82:73. Do przerwy był remis 38:38, ale dwie ostatnie kwarty należały do gospodarzy.Pojedynek rozpoczął się od niespodziewanego prowadzenia gości. SKK w 5 minucie prowadziło już 22:9, a pierwszą kwartę wygrało 26:24. Duża w tym zasługa Kamila Sulimy, który w pierwszych 10 minutach trzy razy trafił za trzy punkty. Z czasem jednak Górnik przejął inicjatywę i wygrał chociaż walkę o zwycięstwo musiał toczyć do ostatnich sekund spotkania. Górnik Wałbrzych - SKK Siedlce 82:73 (24:26, 14:12, 27:20, 17:15) Górnik: Jakóbczyk 25, Ustarbowski 22, Sterenga 20, Wróbel 11, Kietliński 4, Józefowicz 0, Nitsche 0, Stochmiałek 0, Pieloch 0, Murzacz 0, Pawlikowski 0 SKK Siedlce: Miś 15, Sulima 15, Wójcicki 14, Dębski 13, Okoła 12, Bal 2, Chomka 2, Nędzi 0, Czyż 0

W Wałbrzychu trwa mecz pierwszej ligi koszykarzy pomiędzy Górnikiem Wałbrzych a beniamin kiem - SKK Siedlce. Wałbrzyszanie zaczęli pojedynek piatką: Jakóbczyk, Wróbel, Sterenga, Ustarbowski i Józefowicz. Goście wyszli na parkiet w ustawieniu: Sulima, Dębski, Okoła, Wójcicki i Miś.
7 minuta - I kwarty - SKK prowadzi 22:11
2,5 minuty do końca I kwarty - za trzy punkty trafia Jakóbczyk i jest 22:16 dla gosci
2,09 do konca I kwarty - wolne Jakóbczyk i jest 22:18 dla SKK
1,29 do konca I kwarty - wolne Jakóbczyk i jest 24:20 dla SKK
31 sekund do końca I kwarty - wolne trafia Ustarbowski i jest tylko 26:24 dla SKK
W Wałbrzychu w meczu I ligi koszykarzy po pierwszej kwarcie Górnik przegrywa z SKK Siedlce 24:26. Najwiecej punktów w pierwszych 10 minutach zdobyli: dla Górnika Ustarbowski 12 i dla SKK - Sulima 9
8,48 do konca II kwarty - trafia Ustarbowski i jest remis 26:26
7,11 min do końca II kwarty - Górnik SKK 29:- 26
4 minuty do konca II kwarty - Górnik - SKK 31:28
3,22 min do końca II kwarty - Górnik - SKK - 31:30
2,12 min do końca II kwarty - trafia Miś i jest 34:34
4 sekundy do konca II kwarty - rzuty wolne wykonuje Sulima - trafia i jest 38:36 dla SKK
Równo z syreną kończącą II kwartę spod kosza trafia Jakóbczyk i po 20 minutach Górnik remisuje w Wałbrzychu z SKK Siedlce 38:38. Dotychczas najwiecej punktów dla swoich druzyn zdobyli: Górnik - Ustarbowski 15 i dla SKK - Sulima 11
7,54 do konca III kwarty - Górnik - SKK 40:42
7 minut do końca III kwarty - za trzy trafia Sterenga i jest 48:44 dla Górnika
5,30 minuty do końca III kwarty - Górnik - SKK 54:46
3 minuty do końca III kwarty - Górnik - SKK 56:52
1,30 minuty do konca III kwarty - Górnik - SKK 58:54
Po III kwartach w Wałbrzychu w meczu I ligi koszykarzy Górnik prowadzi z SKK Siedlce 65:58
9 minut do końca IV kwarty - Górnik - SKK 67:62
7 minut do końca IV kwarty - Górnik - SKK 69:64
5 minut do końca IV kwarty - Górnik - SKK 69:66
3 minuty do końca meczu - Górnik - SKK 72:68
2,46 min do końca meczu - wolne trafia Ustarbowsk i i jest 74:68 dla Górnika

FLESZ: Kobe Bryant - oto nieznane fakty z życia legendy