Górnik Wałbrzych - Śląsk Wrocław 68:82

Wałbrzyszanie stoczyli z gośćmi wyrównany pojedynek.

Koszykarze trzecioligowego JKKS-u Górnika Wałbrzych przegrali u siebie 68:82 (14:17, 20:20, 12:16, 22:29) z WKS-em Śląskiem Wrocław.Wałbrzyszanie pomimo porażki zaprezentowali się dobrze. Długo toczyli wyrównaną walkę z zespołem będącym zapleczem drugoligowego Śląska Wrocław, w którym występują między innymi mistrzowie Polski juniorów starszych z ubiegłego roku. Po pierwszej kwarcie goście wygrywali zaledwie 3 pkt i nie zdołali powiększyć przewagi po drugiej części gry. Udało im się to w trzecie odsłonie, ale w czasie tego spotkania przewaga Śląska rosła do 10 pkt, i po chwili malała nawet do zera. Nic dziwnego zatem ,że kibice gospodarzy liczyli, że Górnikowi w ostatniej kwarcie uda się odrobić stratę. Co prawda w 35 min spotkania, po trafieniu Pawła Maryniaka było tylko 61:57 dla gości, ale później zdołali oni „odskoczyć". Nie pomogła dobra gra Adriana Stochmiałka, który w całym meczu zdobył 28 pkt. Pozostałe punkty dla Górnika zdobyli: Maryniak 11, Narnicki 9, Wieczorek 9, Murzacz 9, Wrona 2.