Górnik Wałbrzych -Śląsk Wrocław ME 3:0

ARS
Daniel Zinke zdobył w sparingu z wrocławianami dwa gole i zaliczył asystę
Daniel Zinke zdobył w sparingu z wrocławianami dwa gole i zaliczył asystę Dariusz Gdesz
Przy obfitych opadach śniegu, wałbrzyszanie pokonali w sparingu wrocławian występujących w Młodej Ekstraklasie.

Górnik Wałbrzych - Śląsk Wrocław ME 3:0 (2:0)
1:0 - Daniel Zinke
2:0 - Adrian Moszyk
3:0 - Daniel Zinke

Górnik Wałbrzych: Jaroszewki (Jarosiński) - G. Michalak, Wojtarowicz, Łaski, Orzech - Radziemski, Wepa, Chajewski (Sobczyk), Jaros - Zinke, Moszyk oraz Surmaj
Śląsk Wrocław ME: Kocielski - Kubiak (Krzemiński), Wdowiak (Góral), Maczurek, Skrzypczak (Rodzik) - Dankowski, Fedyna (Uliczny), Misik, Majcher (Repski), Garyga (Tetłak) - Przybylski.

Już do przerwy wałbrzyszanie zaaplikowali rywalom dwie bramki. Wynik sparingu otworzył Daniel Zinke, uderzając piłkę z okolic linii pola karnego. Czeski napastnik Górnika był także współautorem drugiego gola. Po otrzymaniu piłki w okolicach środka boiska, ruszył na bramkę rywali i celnie dośrodkował do Adriana Moszyka, który dopełnił formalności. Trzeci gol dla wałbrzyszan padł w drugiej połowie, po kombinacyjnym rozegraniu przez wałbrzyszan rzutu rożnego. Tym razem piłkę dośrodkowywał Moszyk, a Zinke umieścił ją w siatce. Wrocławianie mogli pokusić się o strzelenie honorowego gola po uderzeniach Marcina Przybylskiego. Kopnięta przez niego piłka trafiła jednak w słupek, natomiast kolejny strzał przewrotką minął słupek bramki Górnika. W sparingu wałbrzyszan z wrocławianami, przykrej kontuzji doznał jeden z piłkarzy gości. W 20 min. gry w w walce o piłkę Mateusz Fedyna złamał nos i potrzebna była interwencja lekarska.