Górnik Wałbrzych wygrał dziesiąty mecz z rzędu. Tym razem pokonał Żaka Koszalin! Zdjęcia!

Koszykarze Górnika Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych pokonali na swoim boisku 79:69 drużynę MKKS Żak Koszalin Paweł Gołębiowski
Koszykarze I-ligowego Górnika Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych pokonali na swoim boisku 79:69 drużynę MKKS Żak Koszalin. Było to dziesiąte z rzędu zwycięstwo podopiecznych trenera Marcina Radomskiego.

Koszykarze I-ligowego Górnika Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych pokonali na swoim boisku 79:69 drużynę MKKS Żak Koszalin. Było to dziesiąte z rzędu zwycięstwo podopiecznych trenera Marcina Radomskiego. Górnik pojedynek z ekipą z Koszalina zaczął od wygrania pierwszej kwarty 28:17. Kto myślał, że to zapowiedź pogromu gości, ten szybko przekonał się, że mecz nie będzie jednak tzw. spacerkiem. W drugiej części spotkania lepsi byli bowiem goście i w efekcie wałbrzyszanie w połowie pojedynku mieli tylko jeden punk przewagi.
Taki obrót sprawy wpłynął mobilizująco na koszykarzy Górnika, po zmianie stron boiska wzięli się do pracy, i znowu zaczęli lekko dominować. Trzecią kwartę wygrali 17:10, a w ostatniej jeszcze trochę powiększyli przewagę.
Następny mecz Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych rozegra 11 marca, o godz. 18 na wyjeździe z zespołem Weegree AZS Politechnika Opolska.

Górnika Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych – MKKS Żak Koszalin 79:69 (28:17, 16:26, 17:10, 18:16)

Górnik Trans.eu Zamek Książ: Chidom 19, Kordalski 17, Majewski 17, Sitnik 9, Niedźwiedzki 6, Walski 6, Kruszczyński 3, Durski 2, Sobkowiak 0.