Górnik Wałbrzych wygrał na wyjeździe 2:1 III-ligowe derby z Lechią Dzierżoniów.

Górnik Wałbrzych wygrał 2:1 III-ligowe derby z Lechią Dzierżoniów.

Górnik Wałbrzych wygrał 2:1 III-ligowe derby z Lechią Dzierżoniów. W meczu rozgrywanym w Dzierżoniowie pierwsi prowadzenie objęli jednak gospodarze. W 56. minucie ich kontratak, celnym trafieniem, wykończył Marcin Buryło. Piłkarze z Wałbrzycha, którzy od 36 minuty grali z przewagą jednego zawodnika (czerwoną kartkę dostał Barski) i stwarzali sobie wiele sytuacji strzeleckich, przycisnęli wtedy jeszcze mocniej. W efekcie w 63. minucie było już 1:1 po golu Dominika Radziemskiego, a w 66. minucie wynik ustalił Damian Migalski. Lechia Dzierżoniów – Górnik Wałbrzych 1:2 (0:0)

Bramki: 1:0 Marcin Buryło (56), 1:1 Dominik Radziemski (63), 1:2 Damian Migalski (66)

Górnik: Jarosiński, D. Michalak, Tyktor, Surmaj (89 Krzymiński), Rytko, Krawiec, Radziemski, Morawski, Sawicki, Migalski, Orłowski.