Górnik Wałbrzych wygrał w Kamieńcu Ząbkowickim 3:1

Paweł Gołębiowski (zdjęcie ilusyracyjne)
Piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali 3:1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki w meczu 1/8 Pucharu Polski na szczeblu okręgu

Piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali 3:1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki w meczu 1/8 Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Liderowi IV ligi zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo. Występujący w klasie okręgowej Zamek, objął prowadzenie w 17. minucie po samobójczym trafieniu Oświęcimki. Wynik 1:0 dla gospodarzy utrzymał się do końca pierwszej połowy. Górnik miał przewagę, ale także po zmianie stron długo nie mógł zdobyć gola. Dopiero na około 20 minut przed końcem spotkania bramkę na 1:1 strzelił Krawczyk, a później trafienia dołożyli: Młodziński i Michalak (z rzutu karnego).