Kadeci lepsi od Milicza

PG
Bardzo dobrze radzą sobie siatkarscy kadeci Victorii PWSZ Wałbrzych w rywalizacji o miejsca od 5. do 8. w mistrzostwach Dolnego Ślaska

Drużyna, której niewiele zabrakło do zakwalifikowania się do walki o medale, w walce o niższe lokaty odniosła już dwa zwycięstwa i jest liderem grupy. W ostatnim pojedynku Victoria PWSZ pokonała 3:1 (25:17, 24:26, 25:23, 25:15) zespół KS-u Dziekan Milicz. Z tym rywalem wałbrzyszanom przyszło już zmierzyć się niedawno w barażach, których stawką była finałowa rozgrywka (o miejsca 1 - 4). Wtedy padł identyczny wynik. Tym razem młodzi siatkarze z Wałbrzycha zaczęli pojedynek od wysokiego wygrania pierwszego seta 25:17. W drugiej partii trochę się rozluźnili i po nerwowej końcówce ulegli 24:26. Następne sety należały już jednak do Victorii PWSZ. Kolejny mecz wałbrzyszanie rozegrają 9 stycznia na wyjeździe z drużyną ze Złotoryi.

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio