3 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Kilkanaście najnowszych ofert pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

KSIĘGOWA

Miejsce pracy:
Wrocławska 109, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Księgowa z doświadczeniem w firmie transportowej.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
14.03.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 6 000 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
księgowy

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Doświadczenie zawodowe w firmie transportowej.

Pracodawca:
"Transway" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Wrocławska 109, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu:
Rafał Trawiński
Numer telefonu:
509 495 959
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
1