4 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Paweł Gołębiowski (zdjęcie ilustracyjne)

Kilkanaście najnowszych ofert pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

PRACOWNIK BUDOWLANY

Miejsce pracy:
58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prace remontowe (elewacje, dachy, klatki schodowe, drenaże, instalacje kanalizacji deszczowej, sanitarnej, elektrycznej, c.o.).

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
14.03.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN wynagrodzenie zasadnicze plus premia

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pomocniczy robotnik budowlany

Zapewnienie zakwaterowania:
TAK
Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
doświadczenie w branży budowlanej pracodawca jest zainteresowany również zatrudnieniem obywateli z Ukrainy

Pracodawca:
1. GRUPA BUDOWLANA PRZEMYSŁAW KORDOWSKI; 2. PM HOUSE S.C. PRZEMYSŁAW KORDOWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Bolesława Chrobrego 2/301, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu:
606 412 297
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, świadectwa pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
5