MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Kaczanowski (zdjęcie ilustracyjne)

Kilkanaście najnowszych ofert pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

KIEROWCA KAT. C

Miejsce pracy:
Wrocławska 142a, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Transport towarów na terenie kraju.

Praca: wyjazd i powrót tego samego dnia.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
11.03.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 4 000 do 5 000 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kierowca samochodu ciężarowego

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. C,karta kierowcy

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
pracodawca jest również zainteresowany zatrudnieniem obywateli z Ukrainy

Pracodawca:
"Ran-Sigma" Sp. z o.o.
Krótki opis działalności gospodarczej:
Nr KRAZ:
Adres www:
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Anna Pietraszek
Numer telefonu:
600 814 761
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
1