KK Górnik Wałbrzych - KKS Siechnice 97:71

Wałbrzyszanie prowadzili od początku do końca meczu

Przygotowujący się do sezonu koszykarze trzecioligowego Górnika Wałbrzych wygrali wysoko 97:71 mecz sparingowy z drużyną KKS Siechnice. Wałbrzyszanie grając na swoim parkiecie nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem zespołu, z którym będą rywalizować w rozgrywkach ligowych. Ekipa trenera, Arkadiusza Chlebdy już po pierwszej kwarcie wygrywała 23:14, a pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem Górnika 54:31. Być może prowadzenie byłoby jeszcze wyższe, ale szkoleniowiec gospodarzy często dokonywał zmian w składzie, próbując różnych ustawień. Wysokość wygranej nie była przecież w tym pojedynku najważniejsza. Po zmianie stron zespół z Siechnic zaczął nawiązywać walkę z Górnikiem i po trzeciej kwarcie wałbrzyszanie prowadzili 77:51, a ostatnia część spotkania zakończyła się remisem 20:20. Najwięcej punktów dla Górnika - 23 zdobył świetnie spisujący się Sławomir Buczyniak