Koleje Dolnośląskie rekrutują! Zobaczcie oferty pracy KD. Szukają maszynistów, konduktorów, kasjerów, elektryków... Sprawdź wymagania

Klaudia Korfanty
Wałbrzych, Wrocław

OBOWIĄZKI:
– obsługa podróżnych zgodnie ze standardami firmy (sprzedaż biletów, udzielanie informacji, przyjmowanie reklamacji);
– obsługa komputerowej kasy biletowej;
– rozliczanie dziennej sprzedaży biletów.

WYMAGANIA:
– wykształcenie minimum średnie;
– mile widziana znajomość  języka obcego (angielski, niemiecki lub czeski);
– komunikatywność oraz wysoka kultura osobista;
– wiedza branżowa i chęć jej poszerzenia;
– bardzo dobre umiejętności interpersonalne;
– nastawienie na realizację celów;
– samodzielność w wykonywaniu zadań.

OFERUJEMY:
– zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
– atrakcyjne wynagrodzenie;
– możliwość rozwoju zawodowego;
– atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów;
– pracę w równoważnym systemie czasu pracy.

Zgłoszenie CV wraz listem motywacyjnym z dopiskiem KASJER prosimy przesłać do 15 października 2021 r. na adres: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro).
Wałbrzych, Wrocław OBOWIĄZKI: – obsługa podróżnych zgodnie ze standardami firmy (sprzedaż biletów, udzielanie informacji, przyjmowanie reklamacji); – obsługa komputerowej kasy biletowej; – rozliczanie dziennej sprzedaży biletów. WYMAGANIA: – wykształcenie minimum średnie; – mile widziana znajomość języka obcego (angielski, niemiecki lub czeski); – komunikatywność oraz wysoka kultura osobista; – wiedza branżowa i chęć jej poszerzenia; – bardzo dobre umiejętności interpersonalne; – nastawienie na realizację celów; – samodzielność w wykonywaniu zadań. OFERUJEMY: – zatrudnienie w ramach umowy o pracę; – atrakcyjne wynagrodzenie; – możliwość rozwoju zawodowego; – atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów; – pracę w równoważnym systemie czasu pracy. Zgłoszenie CV wraz listem motywacyjnym z dopiskiem KASJER prosimy przesłać do 15 października 2021 r. na adres: [email protected] lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro). Paweł Relikowski
Praca w Kolejach Dolnośląskich. Zobacz, na jakie stanowiska KD prowadzi rekrutacje, jakie są wymagania oraz obowiązki. Oferty pracy w Kolejach Dolnośląskich i szczegóły pod zdjęciami w galerii.
od 7 lat
Wideo

echodnia Policyjne testy - jak przebiegają

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!