Koszykarze drugiej drużyny Górnika Trans.eu Wałbrzych wygrali u siebie III-ligowy pojedynek z PGE Turowem Zgorzelec.

Koszykarze drugiej drużyny Górnika Trans.eu Wałbrzych wygrali u siebie III-ligowy pojedynek z PGE Turowem Zgorzelec. Mecz początkowo był bardzo zacięty. Wałbrzyszanie wygrali pierwszą kwartę 23:16, ale druga część spotkania należała do gości i w efekcie, w połowie pojedynku Górnik Trans.eu II prowadził tylko 41:39. Po zmianie stron boiska gospodarze wzięli się jednak do roboty i zespół ze Zgorzelca nie mógł dotrzymać im kroku. Przewaga wałbrzyszan rosła z minuty na minutę.
Następny mecz Górnik Trans.eu II rozegra w sobotę 11 marca na wyjeździe. Zmierzy się z UKS-em Rio Teamem Złotoryja.

Górnik Trans.eu II Wałbrzych – PGE Turów Zgorzelec 95:71 (23:16, 18:23, 20:14, 34:18)

Górnik Trans.eu II: Ratajczak 38, Kurzepa 16, Jeziorowski 12, Durski 9, Kaczuga 7, Tyszka 5, Podejko 4, Kleinowski 2, Szymański 2, Adamek 0, Frankiewicz 0, Makarczuk 0.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0