Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych pokonali u siebie 86:70 AZS Częstochowa

Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych w ostatniej kolejce II ligi pokonali u siebie 86:70 AZS Częstochowa

Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych w ostatniej kolejce II ligi pokonali u siebie 86:70 AZS Częstochowa. Wałbrzyszanie kontrolowali przebieg spotkania, od początku do końca. Pierwszą kwartę wygrali 25:17. Goście w drugiej części meczu próbowali odrobić stratę, ale udało im się to tylko częściowo i na długą przerwę zespoły schodziły przy prowadzeniu Górnika Trans.eu 38:34.
Po zmianie stron zespół trenera Radomskiego przez chwilę już tylko remisował z AZS-em, jednak szybko pozbierał się i w efekcie był w tej kwarcie lepszy wygrywając ją 26:19. Było już 64:53 i goście powoli tracili wiarę, że mogą jeszcze w tym spotkaniu coś „ugrać”. Górnik Trans.eu powiększył jeszcze przewagę.

Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS Częstochowa 86:70 (25:17, 13:17, 26:19, 22:17)

Górnik: Krzywdziński 22, Kruszczyński 17, Wróbel 14, Glapiński 13, Durski 10, Ratajczak 9, Kaczuga 1, Jeziorowski 0.