Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych pokonali we własnej hali 85:65 KS Kosz Pleszew

Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych w drugiej kolejce II ligi pokonali we własnej hali 85:65 KS Kosz Pleszew.

Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych w drugiej kolejce II ligi pokonali we własnej hali 85:65 KS Kosz Pleszew. Mecz zaczął się od lekkiej przewagi gości, którzy pierwszą kwartę wygrali 25:20. Później jednak podopieczni trenera Marcina Radomskiego przejęli inicjatywę, a po tym jak trzecią część spotkania wygrali 33:9 i po 30 minutach prowadzili 66:41, praktycznie było po meczu.

Górnik Trans.eu Wałbrzych  - Kosz Pleszew 85:65 (20:25, 12:7, 34:9, 19:24)

Górnik: Kruszczyński 21, Ratajczak 17, Wróbel 13, Glapiński 12, Makarczuk 11, Krzywdziński 5, Durski 4. Kaczuga 2, Szymański 0.
Pleszew: R. Urbaniak 13, A. Urbaniak 12, Ziółkowski 9, Mowlik 8, Pawlik 2, Zyber 2, Kikowski 2, Mrówczyński 1, Walczak 0, Dekiert 0.