Koszykarze Górnika Trans.eu II Wałbrzych pokonali u siebie 83:80 rezerwy Śląska Wrocław

Koszykarze Górnika Trans.eu II Wałbrzych pokonali u siebie 83:80 (19:20, 19:21, 28:14, 17:25) rezerwy Śląska Wrocław. Był to rozegrany awansem mecz kolejki III ligi, która odbędzie się 28 stycznia. Druga drużyna wałbrzyszan odniosła zwycięstwo właściwie dzięki wysoko wygranej trzeciej kwarcie. Olbrzymie znaczenie miała też postawa Bartłomieja Ratajczaka, zawodnika pierwszego zespołu Górnika Trans.eu. Ratajczak zdobył bowiem aż 38 punktów. W efekcie rezerwy wałbrzyskiego II-ligowca w połowie spotkania przegrywały 38:41, ale na ostatnią kwartę wychodziły prowadząc 66:55. Gospodarze nie dali już sobie odebrać zwycięstwa.

Górnik Trans.eu II Wałbrzych - WKS Śląsk II Wrocław 83:80 (19:20, 19:21, 28:14, 17:25)
Górnik Trans.eu II: Ratajczak 38, Durski 15, Tyszka 9, Kaczuga 8, Kurzepa 7, Jeziorowski 4, Podejko 2, Frankiewicz 0, Makarczuk 0, Matuszko 0, Smoleń 0, Szymański 0.