Koszykarze Górnika Trans.eu pokonali na wyjeździe 72:63 Sudety Jelenia Góra.

Koszykarze Górnika Trans.eu pokonali 72:63 Sudety Jelenia Góra. Był to drugi, wyjazdowy mecz wałbrzyszan w ciągu trzech dni. Najpierw w piątek 11 listopada wygrali 71:61 z WKK Wrocław, a następnie w niedzielę 13 listopada byli lepsi od Sudetów. Mecz w Jeleniej Górze nie był jednak dla podopiecznych trenera Arkadiusza Chlebdy łatwy. Walczyli jednak solidnie i ich przewaga z kwarty na kwartę, powoli, rosła. Po tych dwóch zwycięstwach Górnik Trans.eu jest na drugim miejscu w tabeli grupy D II ligi. Prowadzi Śląsk Wrocław, który nie przegrał dotąd meczu (wałbrzyszanie przegrali raz, właśnie ze Śląskiem).

Sudety Jelenia Góra - Górnik Trans.eu Wałbrzych 63:72 (19:20, 20:21, 13:16, 11:15)

Górnik Trans.eu: Glapiński 13, Wróbel 13, Niedźwiedzki 12, Durski 11, R. Niesobski 11, Kozak 8, Bochenkiewicz 4, Ratajczak 0, Piros 0, Rzeszowski 0, Frankiewicz 0.