Koszykarze II-ligowego Górnika Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych wygrali we własnej hali wysoko 96:67 z drużyną Mickiewicz Romus Katowice. Dzięki temu zwycięstwu liczą się w rywalizacji o baraże, a ekipę z Katowic pozbawili takich szans

Koszykarze II-ligowego Górnika Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych wygrali we własnej hali wysoko 96:67 z drużyną Mickiewicz Romus Katowice. Mecz był właściwie bez historii, bo goście tylko na początku spotkania nawiązali walkę z wałbrzyszanami. Później ekipa trenera Arkadiusza Chlebdy z kwarty na kwartę powiększała przewagę.
Inny II-ligowiec z naszego terenu - Doral Zetkama Nysa Kłodzko wygrał w Chorzowie z Albą 63:52 (10:13, 17:10, 21:12, 15:17). Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek II ligi awans do I ligi zapewnił już sobie AZS AWF Katowice. W walce o drugie miejsce zapewniające udział w barażach o I ligę liczą się właściwie już tylko Górnik i Doral. .

Górnik Trans.eu TWS-Mazbud Wałbrzych - Mickiewicz Romus Katowice 96:67 (28:21, 19:11, 26:16, 23:19)

Górnik Trans.eu TWS Mazbud: Niesobski 17, Niedźwiedzki 15, Glapiński 13, Suchodolski 12, Ratajczak 11, Krzymiński 9, Iwański 6, Adranowicz 6, Józefowicz 3, Kołaczyński 2, Durski 2, Borzemski 0.