Dariusz Gdesz (zdjęcie ilustracyjne)
Koszykarze II-ligowego Górnika Trans.eu Wałbrzych pokonali u siebie 72:68 Stal Ostrów Wielkopolski i są samodzielnym liderem tabeli

Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych pokonali u siebie 72:68 Stal Ostrów Wielkopolski. Podopieczni trenera Marcina Radomskiego pokazali w tym meczu dobre przygotowanie, ambicję i charakter. Spotkanie nie zaczęło się bowiem dla Górnika Trans.eu najlepiej. Wałbrzyszanie po pierwszej kwarcie przegrywali 12:14, a na długą przerwę schodzili przy wyniku 34:24 dla Stali Ostrów.
Po zmianie stron koszykarze Górnika Trans.eu rzucili się do odrabiania strat i walczyli skutecznie.
Po tym zwycięstwie drużyna z Wałbrzycha jest samodzielnym liderem grupy D II ligi. Górnik Trans.eu ma na koncie osiem zwycięstw i jedną porażkę (minimalna przegrana 80:83 w meczu inaugurującym rozgrywki, na wyjeździe z zespołem Exact Systems Śląski Wrocław).

Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Stal Ostrów Wielkopolski 72:68 (12:14, 12:20, 24:18, 24:16)
Górnik Trans.eu: Durski 16, Wróbel 13, Glapiński 13, Ratajczak 12, Kruszczyński 10, Krzywdziński 8, Makarczuk 0, Kaczuga 0