Koszykówka: Doral przegrał z Ostrowem

Koszykarze z Kłodzka zagrali dobrze tylko w jednej kwarcie.

Koszykarze drugoligowego Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko przegrali u siebie 80:83 z drużyną BM Węgiel Stal Ostrów Wielkopolski. Nie mogło być jednak inaczej skoro podopieczni trenera Tomasza Włodowskiego zagrali dobrze tylko w jednej, ostatniej kwarcie. W trzech, pierwszych ustępowali rywalom pod każdym względem i po 30, minutach było 73:55 dla Stali. Doralowcy w ostatniej odsłonie co prawda zerwali się do walki i odrobili większość strat, ale goście nie pozwolili odebrać sobie zwycięstwa.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - BM Węgiel Stal Ostrów Wielkopolski 80:83 (14:25, 18:20, 23:28, 25:10)
Doral Zetkama Nysa: Lepczyński 24 (6), Grygiel 12, Płatek 11, Ulrich 11, Kowalski 9 (2), Lipiński 6, Weiss 5, Radwański 2, Obrzut 0
BM Węgiel Stal: Dymała 18, Olejnik 16 (2), Wojciechowski 14 (1), Ptak 10, K. Spała 9 (1), Zębski 7, M. Spała 5 (1), Gruszka 4