Koszykówka: Górnik Nowe Miasto wygrał w Zielonej Górze

PG
Dariusz Gdesz
Wałbrzyszanie pokonali rezerwy Zastalu.

Świetnie spisali się koszykarze walczącego o awans do II ligi Górnika Nowe Miasto. Pokonali oni na wyjeździe 67:57 (14:28, 8:13, 16:9, 19:17) rezerwy Zastalu Zielona Góra. Wałbrzyszanie zaczęli ten pojedynek od wygrania pierwszej kwarty 28:14, a w drugiej powiększyli jeszcze przewagę i po 20. minutach było 41:22. Co prawda gospodarze próbowali odrobić straty, ale podopieczni pary trenerskiej Ewa Smaglińska - Mieczysław Młynarski nie pozwolili odebrać sobie prowadzenia. Najwięcej punktów dla wałbrzyszan zdobyli Mateusz Myślak i Jakub Kołodziej - po 17.