Koszykówka: Górnik Nowe Miasto - Zagłębie Sosnowiec 55:65

PG
Walczacy o awans do II ligi wałbrzyszanie przegrali drugi mecz w turnieju półfinałowym i są bez szans na awans.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych przegrał drugi pojedynek podczas turnieju półfinałowego o awans do II ligi. W piątek, 15 kwietnia w pierwszym meczu zawodów wałbrzyszanie ulegli 59:79 UKS-owi Siemaszka Piekary. Teraz przegrali 55:65 (20:24, 16:13, 14:17, 5:11) z gospodarzami - Zagłębiem Sosnowiec, którzy w swoim pierwszym pojedynku rozbili 86:63 Stal Stalowa Wola. Ze Stalą wygrała też Siemaszka - 93:70. Wałbrzyszanie zagrają jeszcze z zespołem ze Stalowej Woli w niedzielę, 17 kwietnia, ale są już praktycznie bez szans na awans.
RELACJA
W 4 min. pierwszej kwarty Zagłębie prowadzi z Górnikiem 11:8
3,28 min do końca I kwarty Zagłebie prowadzi 20:13
Na 58 sek przed końcem I kwarty Zagłębie wygrywa 24:18. W ekipie z Wałbrzycha punkty dotąd zdobyli tylko Kołodziej - 15 i Łabiak 3
Po I kwarcie Zagłębie prowadzi 24:20. Punkty dla wałbrzyszan zdobyli dotąd Kołodziej - 15 i Łabiak - 5
Na 7,02 min przed końcem II kwarty koszykarze Zagłębia prowadzą 29:27
Po II kwarcie meczu turnieju półfinałowego o awans do II ligi. Zagłębie Sosnowiec prowadzi z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych 37:36
Na 7,02 min przed końcem III kwarty Zagłębie prowadzi 42:36
Do końca III kwarty 4,06 min. Zagłębie prowadzi 48:38
Do końca III kwarty 3,16 min - Zagłębie wygrywa 48:44
Po III kwartach Zagłębie Sosnowiec prowadzi z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych 54:50
Do końca meczu 6,40 min - Zagłebie prowadzi 56:51
Do końca meczu 3,33 min - Zagłebie wygrywa 58:55
Do końca meczu 1,26 min - Zagłebie prowadzi 62:55

FLESZ: Kobe Bryant - oto nieznane fakty z życia legendy