Koszykówka: Górnik wygrał w Zastalem

PG; Fot. Dariusz Gdesz
Wałbrzyscy koszykarze byli słabsi tylko w pierwszej kwarcie

Koszykarze trzecioligowego JKKS-u Górnika Wałbrzych pokonali we własnej hali 98:81 Zastal II Zielona Góra. Podopieczni trenera, Arkadiusza Chlebdy musieli się jednak na tą wygraną porządnie napracować. Co prawda zaczęli pojedynek od prowadzenia 6:0, po dwóch celnych rzutach z dystansu Adriana Stochmiałka, ale później gra się wyrównała i po pierwszej kwarcie goście wygrywali 24:20. Po drugiej odsłonie wałbrzyszanie doprowadzili jednak do remisu 47:47, a później ich przewaga rosła. Z pewnością wpływ na to miał fakt, że Zastal przyjechał do Wałbrzycha w sześcioosobowym składzie i kiedy kontuzji doznał Adam Chodkiewicz, musiał grać przez trzy kwarty jedną piątką.

JKKS Górnik Wałbrzych - Zastal II Zielona Góra 98:81 (20:24, 27:23, 22:11, 29:23)
JKKS Górnik: Stochmiałek 35, Narnicki 19, Maryniak 15, Murzacz 10, Jaskólski 6, Wieczorek 6, Wrona 4, Ciuruś 3, Stopiński 0.