Koszykówka: Spartakus Jelenia Góra - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 58:69

Po trzech kolejkach wałbrzyszanie mają na koncie same zwycięstwa.

Walczący o awans do II ligi koszykarze Górnika Nowe Miasto Wałbrzych pokonali na wyjeździe 69:58 (23:13, 13:19, 17:17, 16:9) drużynę Spartakusa Jelenia Góra. Wałbrzyszanie obawiali się tego pojedynku, ale po pierwszej kwarcie objęli wyraźne prowadzenie, różnicą 10 punktów. Co prawda w drugiej części spotkania gospodarze odrobili część strat, a w trzeciej trwała wyrównana walka, ale ostatnie dziesięć minut znowu należało do ekipy duetu trenerskiego Ewa Smaglińska - Mieczysław Młynarski. Po trzech seriach spotkań wałbrzyszanie z kompletem zwycięstw przewodzą tabeli.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani