Koszykówka: Victoria Górnik przegrała w Pruszkowie

Wałbrzyszanie nie zdobyli nawet 50 punktów.

Koszykarze pierwszoligowej Victorii Górnik Wałbrzych przegrali wysoko 47:69 wyjazdowy mecz ze Zniczem Basketem Pruszków. Nie mogło jednak być inaczej skoro podopieczni trenera Arkadiusza Chlebdy nie zdobyli nawet 50 punktów. Gospodarze z minuty na minutę powiększali przewagę nad słabo dysponowanymi rzutowo wałbrzyszanami, i tylko ostatnia kwarta zakończyła się remisowo.

Znicz Basket Pruszków – Górnik Wałbrzych 69:47 (17:13, 14:8, 21:9, 17:17)
Znicz: Fraś 13, Weatherspoon 12, Misiewicz 11, Szymański 9, Makander 8, Szumełda-Krzycki 6, Malewski 4, Suliński 4, Bonarek 2, Czubek 0
Górnik: Steregna 14, Jakóbczyk 13, Muszyński 8, Nitsche 7, Stochmiałek 2, Ustarbowski 2, Józefowicz 1, Kietliński 0, Wróbel 0, Pieloch 0