Koszykówka: Wygrali w Kłodzku z Prudnikiem

Koszykarze Dorala Zetkamy Nysy pokonali rywali dzięki mobilizacji w ostatniej kwarcie.

Koszykarze drugoligowego Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko pokonali we własnej hali, po zaciętym meczu 89:85 Pogoń Prudnik. Drużyna z Kłodzka wygrała wyraźnie pierwszą kwartę spotkania, ale w dwóch kolejnych roztrwoniła przewagę. Na szczęście gospodarze w ostatniej kwarcie zacieśnili obronę i ta część spotkania należała znowu do nich.

Doral Zetkama Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 89:85 (25:16,18:24,16:24,30:21)
Doral Zetkama Nysa:Grygiel 29 (5), Płatek 16, Lepczyński 13 (1), Obrzut 11, Kowalski 9 (2),Weiss 3,Ulrich 2
Pogoń: Łakis 27 (5), Madziar 22 (2), Kucia 15 (1), Bolibrzuch 8, Kłuś 7 (1),Barycza 6