Lechia pokonała 3:2 Śląsk ME

Bramki Kreta, Jacha i Korneckiego

Przygotowujący się do rundy wiosennej sezonu piłkarze III-ligowej Lechii Dzierżoniów pokonali w meczu kontrolnym 3:2 zespół Młodej Ekstraklasy Śląska Wrocław. Podopieczni trenera, Zbigniewa Soczewskiego mieli zdecydowaną przewagę w pierwszej połowie tego pojedynku. Udokumentowali ją golami Kreta i Jacha. Wrocławianie zdobyli kontaktową bramkę tuż przed zejściem zespołów do szatni.
Po zmianie stron obraz gry uległ zmianie. W Lechii pojawiło się kilku rezerwowych graczy i Śląsk przejął inicjatywę. W efekcie doprowadził do remisu. W ostatniej minucie spotkania wynik ustalił jednak Kornecki.