ME 2016 w piłce ręcznej: Niemcy - Słowenia 25:21 (ZDJĘCIA)

Piotr Janas
Mecz Niemcy - Słowenia w fazie grupowej mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn, zakończył się wynikiem 25:21 (12:10). Słoweńcy przegrali i jadą do domu.

Pierwszy kwadrans meczu był bardzo wyrównany. Dopiero po 20 minutach gry Niemcy wyszli na nieduże prowadzenie, którego nie oddali do końca pierwszej połowy. Na przerwę schodzili prowadząc 12:10.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się. Słoweńcy zablokowali się w ofensywie i przez kilka minut nie byli w stanie pokonać rozgrywającego niezłe zawody Andreasa Wolffa. Słoweńcom brakowało zacięcia i zaangażowania oraz poświęcenia, którym imponowali w poprzednich spotkaniach. Ostatecznie przegrali 25:21 i pożegnali się z mistrzostwami.