MKS przegrał z liderem

Jednobramkowa porażka piłkarzy ze Szczawna-Zdroju.

Zdegradowany już do klasy okręgowej, MKS Szczawno-Zdrój przegrał na własnym boisku 0:1 z Prochowiczanką Prochowice. Prochowiczanka jest liderem tabeli, długo jednak męczyła zanim zapewniła sobie zwycięstwo. Jedyną bramkę meczu strzelił w 83. minuci, z rzutu karnego
Zbigniew Antosiewicz. Zwycięstwo nad MKS-em ostatecznie zapewniło Prochowiczance awans do III ligi. Ciągle natomiast nie może być pewna awansu Bielawianka, która przegrała u siebie 0:1 z GKS-em Kobierzyce. Bramkę dla Kobierzyc strzelił w 17. minucie Piotr Mrowiec.