MKS Szczawno-Zdrój przegrał na wyjeździe z Orkanem Szczedrzykowice

MKS Szczawno-Zdrój, beniaminek ligi piłkarskiej nadal zawodzi. W ostatniej kolejce piłkarze z uzdrowiska przegrali na wyjeździe 1:3 z Orkanem Szczedrzykowice.

MKS Szczawno-Zdrój, beniaminek ligi piłkarskiej nadal zawodzi. W ostatniej kolejce piłkarze z uzdrowiska przegrali na wyjeździe 1:3 z Orkanem Szczedrzykowice. Była to piąta porażka MKS-u w bieżącym sezonie. MKS Szczawno-Zdrój przegrał w Szczedrzykowicach wyraźnie, pomimo że przez niemal całą, drugą połowę miał przewagę jednego zawodnika (po czerwonej kartce Sinanisa). Gospodarze już jednak do przerwy prowadzili 2:0 po golach Piechuty (20) i Wyżgi (32). Po zmianie stron z rzutu karnego kontaktowe trafienie zaliczył Kiczuła (47), ale później wynik ustalił Szcześniak (55).