MKS Szczawno-Zdrój przegrał u siebie aż 1:4 z Orłem Ząbkowice Śląskie

MKS Szczawno-Zdrój i AKS Strzegom przegrały swoje mecze w rozegranej w środę, 28 sierpnia kolejce IV ligi.

MKS Szczawno-Zdrój i AKS Strzegom przegrały swoje mecze w rozegranej w środę, 28 sierpnia kolejce IV ligi. Piłkarze MKS-u ulegli na swoim boisku aż 1:4 innej ekipie z terenu dawnego województwa wałbrzyskiego – Orłowi Ząbkowice Śląskie. Orzeł, który jest spadkowiczem z III ligi nie miaół najmniejszych problemów z pokonaniem beniaminka z uzdrowiska. Co prawda do przerwy prowadził tylko 1:0 po golu Pawła Kobrzaka z 7. minuty, ale po zmianie stron bramkarza MKS-u pokonali jeszcze: Krzysztof Czachor (53. min.), ponownie Paweł Kobrzak (72. min.) i Kamil Szymański (91. min.). MKS Szczawno-Zdrój odpowiedział trafieniem Mariusza Kuli w 69. min.
Gładko przegrał też AKS Strzegom z Miedzą II Legnica. Legniczanie prowadzili w Strzegomiu do przerwy 2:0, po golach Szczepaniaka (18. min.) i Zielińskiego (27. min.). Wynik nie uległ już zmianie.