Młodzi żużlowcy z Wałbrzycha na podium

SIYA
Młodzi żużlowcy z Wałbrzycha spisali się na zawodach
Młodzi żużlowcy z Wałbrzycha spisali się na zawodach wsm chełmiec
Najmłodsi motocykliści z drużyny Rycerzyków, trenowani przez Wałbrzyskie Stowarzyszenie Motocyklowe Chełmiec stanęli na podium podczas zawodów w Stanowicach koło Gorzowa. W klasie 50 ccm (5-9 lat) startowało ośmiu zawodników.

Zwycięzcą turnieju został 7-letni Jakub Isański. Również w klasie 125 ccm (10-14 lat) mamy powód do dumy. 10-letni Kamil Śmieszniak z drużyny Rycerzyków, dla którego były to pierwsze zawody w życiu, zajął trzecie miejsce i w walce o podium pokonał starszych i bardziej doświadczonych zawodników.
W tej klasie wystartował również inny zawodnik z Wałbrzycha - Marcin Nowak, który zajął piąte miejsce. SIYA