5 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzych i okolicy(z PUP). Zobacz co, gdzie i za ile!

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

Miejsce pracy:
Wiejska 13, 58-350 Mieroszów, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów o pracę, aneksów, świadectw pracy, skierowań na badania lekarskie, weryfikacja czasu pracy), obsługa PPK, prowadzenie potrąceń komorniczych, monitorowanie zmian legislacyjnych dotyczacych spraw kadrowych i wynagrodzeń.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Stacjonarna

Wymiar etatu:
0.5
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
20
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
19.07.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 2 000 PLN Praca na 1/2 etatu
+ premia

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
specjalista do spraw kadr

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 2

Inne wymagania:
Staż pracy min 2 lata na wskazanym stanowisku. Umiejętności związane z wykonywaniem zawodu Specjalisty ds. kadr i płac. Znajomość prawa pracy i obowiązujących przepisów z zakresu kadr i płac.

Pracodawca:
"Moje Bambino" Sp z o.o., Sp. k.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Graniczna 46, 90-562 Łódź, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Osoba do kontaktu:
Kamila Pacyniak
Numer telefonu:
665-863-165
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, świadectwo pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE