2 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Gdak (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzych i okolicy(z PUP). Zobacz co, gdzie i za ile!

POMOCNIK PAKOWACZA KOSMETYKÓW

Miejsce pracy:
Ludowa, 58-304 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Pakowanie, etykietowanie kosmetyków, kontrola wizualna, obsługa maszyn produkcyjnych.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
19.07.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pakowacz ręczny

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym zdolności manualne, dyspozycyjność do pracy zmianowej

Pracodawca:
"ManpowerGroup" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
1 Maja 1, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Aleksandra Adamczyk
Numer telefonu:
608 482 780
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - codziennie o godz. 9 w siedzibie firmy na ul. 1 Maja jest spotkanie rekrutacyjne

Liczba miejsc pracy:
20
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE