3 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Monika Dziuma (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzych i okolicy(z PUP). Zobacz co, gdzie i za ile!

OPERATOR KOPARKI KOŁOWEJ

Miejsce pracy:
58-373 Witków 29/B, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa koparki kołowej wyposażonej w system Trimble.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Warunki świadczenia pracy:
Stacjonarna

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
25.07.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 7 000 PLN Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz zaangażowania w pracę

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
operator koparki

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Zawód:
Operator koparki (wymagany staż - lata: 1)

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B,Operator koparki jednonaczyniowej kl. I

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 1

Pracodawca:
LOGISTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Marek Rutkowski
Numer telefonu:
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE