2 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)! Jest coś dla osób bez kwalifikacji i dla specjalistów!

KSIĘGOWY

Miejsce pracy:
Długa 2, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Księgowanie dokumentów.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
23.05.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 4 100 PLN

Praca w godzinach od 7.00 do 15.00
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
księgowy

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 2

Inne wymagania:
- Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie prowadzącej pełną księgowość, - praktycznej wiedzy w zakresie zasad księgowania zakupu, sprzedaży, not, obrotu kasowego oraz bankowego, środków trwałych, dowodów wewnętrznych, z uwzględnieniem uregulowań prawno-podatkowych - umiejętność rozliczania podatku VAT, w ty, WNT i WD - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel - praktyczna znajomość programu SYMFONIA, - wyższe wykształcenie na kierunku ekonomia bądź ścisłym, - predyspozycje do zawodu, komunikatywność, kultura osobista, dyspozycyjność.

Pracodawca:
Centrum Budowlane "Sirbud" Daniel Sip, Dorota Barańska Sp. j.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Agnieszka Żamojcin
Numer telefonu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, świadectwa pracy dokumentujące minimum 2 letni staż pracy, dyplom ukończenia uczelni wyższej.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE