3 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)! Jest coś dla osób bez kwalifikacji i dla specjalistów!

DEKARZ

Miejsce pracy:
Zachodnia 4/3A, 53-644 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Pokrywanie dachów materiałami dekarskimi.

Rodzaj umowy:
Umowa agencyjna

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w miesiącu:
nie dotyczy

Data rozpoczęcia:
22.05.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 41,25 PLN
Pracodawca wymaga założenia własnej działalności gospodarczej.
Praca na terenie Polski i Niemiec.

System wynagradzania:
nie dotyczy

Zawód:
dekarz*

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Doświadczenie w pracach dekarskich.

Pracodawca:
PIOTR KASPRZYK

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Piotr Kasprzyk
Numer telefonu:
604 816 586
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE