MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)! Jest coś dla osób bez kwalifikacji i dla specjalistów!

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH - SPAWACZ

Miejsce pracy:
Ogrodowa 25, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
- wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych urządzeń energetycznych
- okresowe przeglądy, regulacje i konserwacja węzłów cieplnych
- okresowe wykonywanie odczytów ciepłomierzy
- wymiana i montaż armatury na sieci cieplnej, w komorach i węzłach i cieplnych
- wykonywanie prac spawalniczych w węzłach, komorach cieplnych i na sieciach cieplnych

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.06.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 5 500 PLN
Wynagrodzenie zasadnicze w tym 20 % premii.

Praca w godz. 6-14; 14-22.

Okres próbny 3 miesiące.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
monter sieci cieplnych

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe, budowlane

zasadnicze zawodowe, budowlane

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Świadectwo kwalifikacyjne E gr.2. Świadectwo kwalifikacyjne spawacza, spawanie gazowe i elektryczne(blachy, rury). Dokładność, rzetelność, zaangażowanie. Umiejętność organizowania pracy własnej i współpracy w zespole.

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA AKCYJNA W WAŁBRZYCHU

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Ogrodowa 19, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Michalina Kwartnik
Numer telefonu:
74 886 91 00, 74 886 91 12
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE