2 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Ana Kaczmarz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobacz co, gdzie i za ile!

ŚLUSARZ-SPAWACZ

Miejsce pracy:
Starachowicka 3, 58-302 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Praca przy produkcji pojemników trasportowych.

Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w miesiącu:
nie dotyczy

Data rozpoczęcia:
24.10.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 900 PLN wynagrodzenie za wykonanie 40 sztuk pojemników tygodniowo

System wynagradzania:
nie dotyczy

Zawód:
pozostali ślusarze i pokrewni

Typ propozycji:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Umiejętności i uprawnienia:
Spawanie - spawanie metodą MAG (135),umiejętność czytania rysunków technicznych,umiejętność spawania

Pracodawca:
RAFAŁ BORGOŃ SPAW

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Rafał Borgoń
Numer telefonu:
533013876
Język aplikacji:
polski
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Liczba miejsc pracy:
3
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE