MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 14
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)!

KOSMETYCZKA (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - UZUP. STANU ZATRUDNIENIA)

Miejsce pracy:
Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Zgodny z wnioskiem

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1

Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
14.02.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kosmetyczka

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe, kierunek: kosmetyczka, średnie ogólnokształcące

Umiejętności i uprawnienia:
Kosmetyka

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w PUP w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Adres:
Ogrodowa 5b, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Kontakt osobisty z doradcą klienta
Numer telefonu:
74 840 73 00
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
skierowanie
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:

Liczba miejsc pracy:
1

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE