2 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

MŁODSZY WYCHOWAWCA

Miejsce pracy:
58-350 Nowe Siodło 73A, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Sprawowanie w czasie dyżuru bezpośredniej opieki nad wychowankami, czuwanie nad ich bezpieczeństwem, odpowiedzialność za utrzymanie warunków bytowych, zdrowotnych, społecznych i wsparcia edukacyjnego. Uczestnictwo przy wizytach lekarskich i badaniach w tym wyjazdowych. Prowadzenie opiekuńczych i wychowawczych.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny
Warunki świadczenia pracy:

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
19.09.2022
Data zakończenia pracy:
31.10.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 200 PLN + dodatek stażowy
+dodatek nocny

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, resocjalizacja, psychologia,

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
staż mile widziany, prawo jazdy kat. ,,B" mile widziane

Pracodawca:
Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Nowym Siodle

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Ewelina Barnach
Numer telefonu:
74 880-01-10
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV z podpisaną klauzulą informacyjną przy zbieraniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym dostępną na stronie: https://copow.eu/rodo/
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
3
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE