4 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

STARSZY REFERENT

Miejsce pracy:
Stefana Żeromskiego 32, 58-350 Mieroszów, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa dodatku węgowego i dodatku osłonowego.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny
Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.10.2022
Wynagrodzenie brutto:
od 3 200 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pracownik biurowy

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe, administracyjne

Wymagania pożądane
wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
obsługa programów komputerowych, exel, obsługa sprzętu biurowego

Pracodawca:
Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Bogusława Nawrat
Numer telefonu:
74 84 58 262
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE