2 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy(z PUP). Zobaczcie!

KSIĘGOWA

Miejsce pracy:
Magistracki 3a, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie płac i ZUS , księgowość kontowa i uproszczona, PFRON, prowadzenie rejestrów VAT

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
nie dotyczy

Data rozpoczęcia:
01.03.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 490 PLN
Godzina zakończenia pracy 16:00

Praca na okres próbny 5 lat

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
księgowy

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe

Umiejętności i uprawnienia:
Asystent rachunkowości,ABC przedsiębiorczości,ABC działalności gospodarczej z VAT i obsługą komputera

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 5

Inne wymagania:
Pracodawca jest również zainteresowany zatrudnieniem osób z orzeczeniem stopnia niepełnosprawności.

Pracodawca:
Kancelaria Podatkowa ME

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Małgorzata Myśler-Czerniachowska
Numer telefonu:
694498725
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE