3 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

KIEROWCA KAT. B/PRACOWNIK BUDOWLANY

Miejsce pracy:
Matejki 28, 58-500 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Dostarczanie materiałów do miejsca prowadzonych robót budowlanych, budowa i remont obiektów

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Warunki świadczenia pracy:
Stacjonarna
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
08.05.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 600 PLN
Godzina zakończenia pracy 16:00

Zakwaterowanie | wyżywienie : Pracodawca
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kierowca samochodu dostawczego

Typ propozycji:
praca stała
Zapewnienie wyżywienia:
TAK
Zapewnienie zakwaterowania:
TAK
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 2

Inne wymagania:
Pracodawca jest również zainteresowany zatrudnieniem obywateli z Ukrainy (znajomość j. polskiego komunikatywna).

Pracodawca:
Budraf Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością-Spółka komandytowa

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Niepodległości 37a, 58-303 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Lucyna Grabowska
Numer telefonu:
74 880 43 78
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE