4 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)! Zobaczcie!

PIZZERMAN

Miejsce pracy:
Główna 25, 58-350 Sokołowsko, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie i robienie pizzy.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
21.03.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 4 242 PLN Praca w godzinach 13-20

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pizzer

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
doświadczenie zawodzie pizzerman mile widziane

Pracodawca:
SKRZYSZOWSKA ANNA KAWIARNIA A.S.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Anna Skrzyszowska
Numer telefonu:
512 249 061
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
21.03.2024
Data aktualizacji:
Data ważności:
21.05.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE