2 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy. Zobacz co, gdzie i za ile!

NAUCZYCIEL NA KIERUNKU PEDAGOG

Miejsce pracy:
Obrońców Westerplatte 39, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Nauczyciel w szkole dla dorosłych na kierunku pedagog. Praca dodatkowa w weekendy. Szkoła posiada wyposażone pracownie oraz materiały do zajęć.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Data rozpoczęcia:
01.09.2022
Data zakończenia pracy:
30.06.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 30 PLN

Zawód:
nauczyciel akademicki – nauki medyczne i nauki o zdrowiu

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wykształcenie średnie kierunkowe, matura. Mile widziane wykształcenie wyższe.

Pracodawca:
GRUPA PASCAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Główna 6, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE