3 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy. Zobacz co, gdzie i za ile!

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Miejsce pracy:
11 Listopada 59, 58-302 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Opieka, edukacja małego dziecka, prowadzenie dokumentacji, współpraca w zespole.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.09.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 4 000 PLN Praca według grafiku tygodniowego.

Umowa na okres próbny - 3 miesiące.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
nauczyciel przedszkola

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne, wczesnoszkolne

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Dobrze widziane doświadczenie w pracy z małymi dziećmi.

Pracodawca:
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Marzena Pomian
Numer telefonu:
665 132 939
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv, świadectwa pracy

Przyjęcie do pracy na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE