4 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Piotr Krzyżanowski (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy. Zobacz co, gdzie i za ile!

PRACOWNIK OCHRONY - ON

Miejsce pracy:
58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Ochrona obiektu

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.09.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pracownik ochrony fizycznej

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane. Niekaralność, sumienność, spostrzegawczość.

Pracodawca:
"Vicotel Security" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Ludwiga Van Beethovena 1-2, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Piotr Dubarek
Numer telefonu:
696424158 608040600
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
2

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE