2 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jarosław Jakubczak (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

KIEROWCA KAT. B ( PRACE INTERWENCYJNE RPO 2022)

Miejsce pracy:
Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
zgodny z wnioskiem

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
04.04.2022
Data zakończenia pracy:
03.01.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kierowca samochodu osobowego

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Adres:
Marcina Kasprzaka 7, 58-370 Boguszów-Gorce, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Kontakt osobisty z doradcą klienta
Numer telefonu:
74 8449 274
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
skierowanie
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:

Liczba miejsc pracy:
1

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK